Virtuální parkovací hodiny

Odkaz, kde je možnost vytisknout si daňový doklad při platbě formou VIRTUÁLNÍCH PARKOVACÍCH HODIN:

-> DAŇOVÝ DOKLAD <-

 

a) ParkSimply

Více zde ->  ParkSimply návod

webová platba ->  ParkSimply web platba

V Táboře se od listopadu 2020 spouští nová možnost úhrady parkovného. Současná aplikace Sejf, kterou znáte i z MHD a plní úlohu virtuální peněženky, bude doplněna o moderní aplikaci s možností online platby.
Mobilní i webová aplikace ParkSimply je uživatelsky přívětivá a intuitivní. V mobilu stačí zadat registrační značku, zvolit dobu parkování v příslušné tarifní zóně a zaplatit online pomocí platební karty. Povolte aplikaci zjištění Vaší aktuální polohy a ihned budete vědět, v jaké se nacházíte parkovací zóně. Při dalším použití se již registrační značka automaticky nabízí. Aplikace umožňuje uložení více registračních značek a v případě potřeby jde dobu stání prodloužit. Aplikaci si mohou zájemci zdarma stáhnout na operační systém Android i iOS.

 

b) Aplikace SEJF

Více zde ->  Sejf návod

V Táboře je možné platit za parkování také z mobilu pomocí aplikace SEJF. SEJF je aplikace pro chytré telefony umožňující bezpečné, bezkontaktní a bezhotovostní platby.
SEJF je moderní, jednoduchou, a především pohodlnou alternativou k tradičním nákupům jízdenek, časových kupónů nebo parkovného.
Služba SEJF parkovné zajišťuje rychlý způsob úhrady parkovného prostřednictvím mobilního telefonu. Řidičům přináší možnost úhrady využití parkovacího místa bez kontaktu s parkovacím automatem, stejně jako v případě prodloužení parkovací doby.
SEJF je systémem elektronických peněz, který podléhá registraci a dozoru ČNB. Nabízí pohodlné ovládání pro uživatele chytrých telefonů, kteří jsou běžně zvyklí používat různé aplikace. Aplikace funguje na všech chytrých telefonech s operačním systémem Android nebo iOS. SEJF mohou na rozdíl od SMS využít i lidé se zablokovanými Premium SMS službami či zahraniční turisté, neboť v případě SMS platby je nutné mít českou SIM kartu.

c) Zadávání SMS:

Musí být u operátora povolena služba PREMIUM SMS.

Tmezera„číslo parkovacího automatu“mezera„RZ vozidla (SPZ)“mezera„počet jednotek“
odeslat na telefonní číslo: 902 06

Každý parkovací automat má svoje číslo pro zadávání SMS (je uvedené na boku automatu, nebo přímo v SMS návodu)
Doba placeného stání lokalitách: NOVÉ MĚSTO Po – Pá 8:00 – 18:00 So 8:00 – 12:00
STARÉ MĚSTO Po – So 8:00 – 20:00

Přehled lokalit a čísel parkovacích automatů: